Kraków - najlepszy wybór na konferencje

Kraków - najlepszy wybór na konferencje

Spis treści

 • Opinie
 • Kraków nie jest już tylko ważnym ośrodkiem kultury, ale też miastem z dużym potencjałem konferencyjnym. Organizacja wydarzenia biznesowego w tym miejscu to dobry wybór, jeśli chcemy nadać spotkaniu prestiżowy charakter.

  Kraków plasuje się w czołówce polskich miast pod względem organizacji spotkań biznesowych. Odbywa się tutaj m.in. renomowana konferencja dla programistów Devoxx oraz międzynarodowy kongres ekonomii wartości Open Eyes Economy Summit.

  Skąd tak duża popularność Krakowa wśród organizatorów wydarzeń branżowych? Swój niewątpliwy udział ma w niej nowoczesna infrastruktura biznesowa, na którą składają duże centra kongresowe, szkoleniowe oraz niejeden ekskluzywny hotel. Konferencje Kraków zyskują dzięki nim na wartości. Uatrakcyjnia je natomiast bogata oferta kulturalna, turystyczna i gastronomiczna skupiona na niedużej przestrzeni w centrum miasta. Wreszcie nie bez znaczenia pozostaje wygodne położenie Krakowa, do którego można wygodnie dotrzeć autostradą lub samolotem z różnych zakątków kraju i Europy.

  Dlaczego warto wybrać hotel na konferencje w Krakowie?

  Statystyki pokazują, że ok. 70% organizowanych w Polsce spotkań biznesowych odbywa się w hotelach konferencyjnych. Niemały wpływ na ten wybór ma możliwość kompleksowego przeprowadzenia eventu w jednym miejscu: od paneli dyskusyjnych przez posiłki po czas wolny i nocleg. 

  Dla osób, które wolałyby przenieść większość kwestii organizacyjnych na barki hotelowego personelu, odpowiednim miejscem okaże się czterogwiazdkowy Hotel Swing. Doświadczeni pracownicy służą tu pomocą przy organizacji bankietu, wyborze sali konferencyjnej, menu i aktywności w trakcie czasu wolnego. Tych ostatnich tu nie brakuje. Na terenie obiektu znajduje się luksusowe centrum relaksu i Spa, a tuż obok nowoczesny Aquapark z atrakcjami. Natomiast nieco dalej, około kwadrans jazdy samochodem, jest Stare Miasto. O tym, że obiekt Swing to idealny hotel na konferencje w Krakowie w dużej mierze decydują jednak udogodnienia biznesowe na wysokim poziomie. Nowoczesne, profesjonalnie wyposażone sale dla nawet 550 osób, pełna obsługa konferencji od przerwy kawowej przez lunch po wykwintną kolację i niezapomniany bankiet z oprawą muzyczną gwarantują sukces każdego wydarzenia branżowego.

  Spotkania biznesowe w ekskluzywnym hotelu na konferencje w Krakowie - mieście przyjaznym dla biznesu (docenionym nawet przez Financial Times) zyskują nowy wymiar. Są ważnym krokiem do zbudowania prestiżu firmy i wykreowania pozytywnego wizerunku marki.

  Zobacz także

  GRA PLANSZOWA

  Master Of City
  Gra Master of city London
  Gra Master of city Paris
  Gra Master of city Rome
  Gra Master of city New York

  Zobacz filmy

  Bilety