Do jakich muzeów można kupić bilety online – w Londynie, Paryżu, Rzymie, Nowym Jorku?

Do jakich muzeów można kupić bilety online – w Londynie, Paryżu, Rzymie, Nowym Jorku?

Zakup biletów przez Internet jest obecnie jedną z najpowszechniejszych form nabycia biletu. Dzięki takiej opcji oszczędzamy nie tylko czas, bowiem nie musimy stać w kolejce do kasy biletowej, ale także mamy gwarancję rezerwacji wejścia o wybranej przez nas porze.
Ponadto kupując bilety online możemy liczyć na niższą cenę lub atrakcyjną promocję, której nie uraczymy w punktach stacjonarnych. Planując zwiedzanie najpopularniejszych muzeów, warto zajrzeć na stronę city-guide.info, gdzie większość obiektów zza granicy oferuje możliwość zakupu biletów online.

1. Londyn 

Spośród dostępnych londyńskich muzeów, bilety online znajdziemy w poniższych obiektach: 
- National Gallery
Najsłynniejsze muzeum w Londynie, którego zwiedzanie jest obowiązkowym punktem na liście miejsc do zobaczenie w tym urokliwym mieście. Aby uatrakcyjnić sobie odwiedziny w Galerii Narodowej, można zakupić bilet online, który uwzględnia, m.in. oprowadzanie po obiekcie w towarzystwie przewodnika.
Bilet do tego obiektu możesz zakupić na stronie National Gallery - bilety online.
- Science Museum
Jest to Muzeum Nauki, które dysponuje bogatym wachlarzem eksponatów dla turystów w każdym wieku. Niesamowite wynalazki Jamesa Watta, ponadczasowe odkrycia medycyny i niepowtarzalne pamiątki z kosmosu czekają aby je zobaczyć. Pomoże w tym sprawny zakup biletów online. 
Bilety internetowe do Muzeum Nauki w Londynie zakupisz na stronie Science Museum - bilety online.
- Tate Modern
Jedna z najsłynniejszych galerii sztuki w Londynie. Skupia ona w swoich zbiorach dzieła najpopularniejszych malarzy, jak np. Claude Monet czy Pablo Picasso. Od zobaczenia rozmaitych wystaw stałych jak i czasowych dzieli Państwa jedynie zakup biletu wstępu, które jest możliwe drogą internetową. 
Bilet elektroniczny do tego muzeum możesz zakupić na stronie Tate Modern - bilety online.

2. Paryż

W Paryżu również znajdują się muzea, które dysponują opcją zaopatrzenia się w bilety wstępu drogą elektroniczną. Do tych obiektów należą:
- Muzeum Luwr
Jedno z największych muzeów na całym świecie z pewnością będzie obowiązkową pozycją do zobaczenia na liście każdego turysty. W jego zasobach znajdują się ikoniczne dzieła pochodzące ze starożytności oraz różnorodnych kultur. Z racji jego popularności, warto zakupić bilety online, aby oszczędzić sobie długiego czekania w kolejce.
Bilet internetowy można zakupić na stronie Luwr - bilety online.
- Muzeum Orsay
Wyjątkowy obiekt, malowniczo położony na lewym brzegu Sekwany, oczaruje każdego zwiedzającego niezwykłymi dziełami sztuki francuskiej. Znajdują się tutaj obrazy popularnych francuskich artystów takich jak Auguste Renoir, Paul Gauguin, Edgar Degas czy Vincent Van Gogh. Zwiedzanie jest możliwe za okazaniem biletu, który można sprawnie kupić drogą elektroniczną.
Bilety do tego muzeum dostępne są do kupienia na stronie Muzeum Orsay - bilety online.
- Musée des Arts et Métiers
Muzeum Historii Techniki w Paryżu to nie lada gratka dla wszystkich fascynatorów zabytkowych urządzeń czy maszyn. Wejście na stałą wystawę oraz inne, czasowe ekspozycje jest dostępny za sprawą zakupu biletów, które można w prosty sposób nabyć online.
Bilety elektroniczne do tego obiektu zakupisz na stronie Musée des Arts et Métiers - bilety online.

3. Rzym

Stolica przepięknych Włoch obfituje w niesamowite obiekty, które warto zwiedzić, będąc w Rzymie. Ponadto część z nich oferuje możliwość zakupu biletów wstępu online, bez konieczności ustawiania się w kolejce przed muzeum. Wśród tych obiektów znajdują się:
- Bazylika Świętego Piotra
Jest główną świątynią chrześcijaństwa. Ta budowla pochodząca z przełomu renesansu i baroku jest zdominowana przez popularnie dzieła sztuki. Najbardziej rozpoznawalną ikonę Watykanu można zwiedzić jedynie za okazaniem biletów wstępu, dostępnych również w wersji online.
Zakupu biletów do tego biletu dokonasz na stronie Bazylika św. Piotra - bilety online.
- Panteon
Starożytna budowla z 16 kolumnami korynckimi, obfitująca we wspaniałe mozaiki, zdobione wnęki, marmurowe wykończenia oraz kaplice. Jest również miejscem wiecznego spoczynku, m.in. wybitnego malarza Rafaela Santi. Z pewnością jest to miejsce warte odwiedzenia, zwłaszcza, że bilety można szybko i sprawnie nabyć przez Internet, omijając wysokie ceny w kasie biletowej.
Bilety w formie elektronicznej do tego muzeum możesz zakupić na stronie Panteon - bilety online.
- Bazylika św. Jana na Lateranie
Najważniejsza świątynia kościoła rzymskokatolickiego, która każdego roku przyciąga uwagę tysięcy pielgrzymów z całego świata. Niemniej jednak jest to na tyle kultowy obiekt, który powinien odwiedzić każdy turysta. Aby uchronić się przed długim czekaniem w kolejce po bilet, warto zarezerwować sobie wejście online, co zaoszczędzi dużo czasu i pozwoli go spożytkować na zwiedzaniu tego pięknego miejsca.
Bilety do tej bazyliki możesz kupić na stronie Bazylika św. Jana na Lateranie - bilety online.

4. Nowy Jork

Oprócz wyczuwalnej atmosfery amerykańskiego snu, Nowy Jork dysponuje wieloma interesującymi muzeami, które z pewnością przypadną do gustu każdemu turyście. Jednak jak wiadomo – cieszą się one bardzo dużą popularnością, dlatego też planując wycieczkę do NY, warto wcześniej zarezerwować bilety online. Do takich miejsc zaliczają się:
- Muzeum Sztuki Współczesnej MoMA
To jedno z największych muzeów sztuki nowoczesnej, znajdujące się w dzielnicy Midtown w okręgu Manhattan. Wśród najpopularniejszych ekspozycji wyróżniają się, m.in. „Panny z Awinionu” Picassa czy „Trwałość pamięci” Salvadora Dali. Rok rocznie muzeum przyciąga tysiące turystów z całego świata, więc aby zaoszczędzić czas, warto skorzystać z opcji kupienia biletów online.
Bilety do tego muzeum możesz zakupić za pośrednictwem strony Muzeum Sztuki Współczesnej MoMA - bilety online.
- Amerykańskie Muzeum Historii Naturalnej (AMNH)
Jedno z najbardziej znanych muzeów na świecie, mieszczące się na Manhattanie. Liczy ono ponad 130 mln eksponatów, pochodzących z całego świata. Rocznie muzeum odwiedza blisko 5 milionów osób. Podstawą zwiedzania AMNH jest zakup biletu – w formie papierowej lub elektronicznej.
W celu zakupu biletu do tego muzeum zobacz stronę Amerykańskie Muzeum Historii Naturalnej - bilety online.
- Muzeum Solomona R. Guggenheima
Jedyne w swoim rodzaju muzeum sztuki współczesnej, usytuowane na Upper East Side na Manhattanie. Znajdują się tutaj ikoniczne dzieła twórców impresjonistycznych, postimpresjonistycznych czy modernistycznych. Zwiedzanie Muzeum Guggenheima odbywa się standardowo za okazaniem biletu wstępu, które można zakupić na miejscu lub drogą elektroniczną.
Bilety elektroniczne do tego muzeum znajdziesz na stronie Muzeum Solomona R. Guggenheima - bilety online.

Zobacz także

GRA PLANSZOWA

Master Of City
Gra Master of city London
Gra Master of city Paris
Gra Master of city Rome
Gra Master of city New York

Zobacz filmy

Bilety