Top 5 przewodników książkowych do zwiedzania Berlina

Top 5 przewodników książkowych do zwiedzania Berlina

1. Berlin light: przewodnik + mapa

 

Wersja polska: TAK
Format: książka + dodatek
Wymiary: 215 x 12 x 115
Liczba stron: 120
Autor: Maria Joanna Czupryna 
Data ostatniego wydania: 31 maja 2023
Kup teraz: Berlin light: przewodnik + mapa - Empik.com.

Berlin light: przewodnik + mapa to niezwykle wygodna forma przewodnika turystycznego. Posiada on szczegółowe opisy zarówno najpopularniejszych berlińskich atrakcji, jak i tych  mniej znanych miejsc. Układają się one w gotowe trasy zwiedzania, które ułatwią zaplanowanie wycieczki.

Berlin light: przewodnik + mapa

Przewodnik jest wyposażony również we wskazówki dojazdu, którym towarzyszą rzetelne, uaktualnione mapy miasta. Dodatkiem do publikacji jest laminowana, składana mapa dostosowana do treści przewodnika.

 

2. Berlin

 

Wersja polska: TAK
Format: książka
Wymiary: 202 x 17 x 144
Liczba stron: 208
Autor: Karolina Zadrożna
Data ostatniego wydania: 26 lutego 2020
Kup teraz: Berlin - Empik.com.

Berlin to przewodnik książkowy blogerki podróżniczej należący do serii Inspirator Podróżniczy. Jest to ciekawa pozycja, która w nietuzinkowy sposób przedstawi Ci Berlin z każdej możliwej strony. Przewodnik kryje w sobie, m.in. ranking najchętniej odwiedzanych atrakcji berlińskich, polecane restauracje i bary rekomendowane przez Berlińczyków.

Berlin

Autorka wydzieliła również sekcję subiektywnych propozycji spędzania czasu w Berlinie. Wszystko to jest połączone z intuicyjną nawigacją, które zaprowadzi Cię do celu.

 

3. Berlin 2w1: przewodnik i mapa

 

Wersja polska: TAK
Format: mapa
Wymiary: 220 x 10 x 100
Liczba stron: 2
Autor: Maria Joanna Czupryna
Data ostatniego wydania: 17 marca 2023
Kup teraz: Berlin 2w1: przewodnik i mapa - Empik.com.

Berlin 2w1: przewodnik i mapa to nietypowa pozycja wśród berlińskich przewodników książkowych. Przede wszystkim jest to przystępna rozmiarem mapa połączona z praktycznymi informacjami o mieście.

Berlin 2w1: przewodnik i mapa

Dowiesz się z niej, np. rozkłady jazdy transportu publicznego czy ceny biletów i godziny otwarcia różnych atrakcji (które również są oznaczone na mapie). Dodatkowo w przewodniku znajdziesz zajmująco napisane opisy najpopularniejszych miejsc, które obowiązkowo trzeba odwiedzić w niemieckiej stolicy.

 

4. Berlin Marco Polo

 

Wersja polska: TAK (oryginał: język niemiecki)
Format: książka
Wymiary: 190 x 25 x 110
Liczba stron: 172
Autor: Opracowanie zbiorowe
Data ostatniego wydania: 06 lutego 2017
Kup teraz: Berlin Marco Polo - Empik.com.

Przewodnik Berlin Marco Polo to całkowicie nowa odsłona tej pozycji. Znajdziesz tutaj szczegółowe opisy najwspanialszych miejsc, w tym zabytków, atrakcji czy obiektów kultury. Ponadto autorzy pozostawiają dla Ciebie ciekawe wskazówki na temat nadchodzących wydarzeń i imprez cyklicznych, które pozwolą poczuć lokalną atmosferę.

Berlin Marco Polo

Przewodnik zawiera również rankingi miejsc noclegowych, restauracji, klubów czy przykłady niebanalnego spędzenia czasu w stolicy. Pozycja Berlin Marco Polo posiada atlas drogowy oraz dodatkową mapę w poręcznym etui.

 

5. Berlin Travelbook

 

Wersja polska: TAK
Format: książka
Wymiary: 201 x 10 x 119
Liczba stron: 208
Autor: Katarzyna Głuc
Data ostatniego wydania: 15 kwietnia 2018
Kup teraz: Berlin Travelbook - Empik.com.

Berlin Travelbook, przewodnik turystyczny autorstwa Katarzyny Głuc to niezastąpiony towarzysz Twojej wycieczki po historycznych uliczkach Berlina. Wyposażony w ciekawe opisy oraz niezwykle istotne informacje praktyczne pozwoli Ci bezstresowo zwiedzić to piękne miasto.

Berlin Travelbook

Autorka przygotowała dla Ciebie spis najciekawszych atrakcji, w tym muzeów, galerii sztuki, a także klubów nocnych czy pchlich targów. 

Dodaj opinię

Zobacz także

GRA PLANSZOWA

Master Of City
Gra Master of city London
Gra Master of city Paris
Gra Master of city Rome
Gra Master of city New York

Zobacz filmy

Bilety