TOP 10 - popularne kluby nocne w Londynie

TOP 10 - popularne kluby nocne w Londynie

Jeżeli szukasz miejsca w Londynie gdzie można spędzić wesoło wieczór to dobrze trafiłeś! Prawdę mówiąc, wybór jest powalający – stolica Brytanii ma mnóstwo barów, klubów nocnych i klimatycznych miejscówek, ale jeżeli jednak szukasz popularnego klubu nocnego w Londynie, to przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie 10 takich miejsc.

Ministry of Sound

TEKST ALTERNATYWNY


Lokalizacja:
103 Gaunt St
Godziny otwarcia: w piątki i soboty od 23.00 do 6.00.
Cena za wejście:  cena zależy od zapraszanych gości/DJ (średnio ok. 20 funtów) 

Ministry of Sound to nie tylko jeden z najpopularniejszych  klubów nocnych w Londynie, który  m.in. organizuje coroczne imprezy The Annual ale  jest również producentem muzycznym.  Klub posiada pięć pokoi, cztery bary i jeden z najlepszych systemów dźwięku na świecie.  Bilety można rezerwować z wyprzedzeniem i nie czekać w kolejkach, co zdarza się często.  
Ministry of Sound  mają również swój własny klub członków i wspólną przestrzeń do pracy dla kreatywnych firm. Cztery piętra prywatnych biur i wspólnych miejsc do pracy, miejsc spotkań, dźwiękoszczelnych studiów, wciągającego zestawu technologii, restauracji z pełnym zakresem usług, kina o 40-osobowej powierzchni oraz przestrzeń wydarzeń z różnorodnym programem wydarzeń. Firma organizuje rocznie około 500 międzynarodowych imprez turystycznych.
Sprawdź szczegóły na temat Ministry of Sound na ich stronie internetowej.
Opinie o Ministry of Sound znajdziesz na tripadvisor.com.

Fabric

TEKST ALTERNATYWNY
Lokalizacja: 77A Charterhouse St, Clerkenwell
Godziny otwarcia: Piątek otwarte z 23.00 w 7.00, Sobota od 23.00 w 8.00, Niedziela z 11.00 w 5.00.
Cena za wejście:  cena zależy od zapraszanych gości, zazwyczaj jest w okolicach 15 funtów,  wejście dla „early bird” jest ok. 10 funtów.

Fabric to  wielki klub, podobnie jak Ministerstwo Dźwięku. Znajdują się tutaj  trzy oddzielne pokoje z niezależnymi systemami dźwiękowymi; dwa pokoje wyposażone są w sceny do występów na żywo.  Klub został uznany za Światowy numer 1 Club DJ Magazine "Top 100 Clubs Poll" w latach 2007 i 2008 oraz w rankingu Światowym Numer 2 w 2009, 2010 i 2017.  W 2017 roku Fabric był nominowany na  Klub Roku podczas Electronic Music Awards . Wyróżnikiem  klubu jest wibrująca podłoga w Room One: znana jeszcze  jako "parodystyczny" parkiet, sekcje podłogi są przymocowane do 400 przetworników basowych emitujących niskie częstotliwości odtwarzanej muzyki.
Klub jest otwarty 3 dni w tygodniu, przeważająca muzyka to Disco House & elektronika. W piątki - drum bass, sobotnie wieczory -  tech-house.
Sprawdź szczegóły na temat Fabric na ich stronie internetowej.
Opinie o Fabric znajdziesz na tripadvisor.com.

Tiger Tiger London

TEKST ALTERNATYWNY

Lokalizacja:
29 The Haymarket
Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty od 12.00 do 3.00, Niedziela z 12.00 do 00.00.
Cena za wejście:  cena zmienia się w zależności od  rodzaju imprezy, zapraszanych gości (średnio ok. 5 funtów).

W klubie jest 6 różnych sal,  z różnym wyposażeniem, własnym stylem. W klubie oprócz standardowych przekąsek charakterystycznych  dla klubów można zamówić również danie główne w postaci steków grillowanych, burgerów, burritos oraz kilka rodzajów deserów. Tiger Tiger London to doskonały wybór jeżeli masz zamiar potańczyć, tylko trzeba liczyć się z  natłokiem ludzi.
Sprawdź szczegóły na temat Tiger Tiger London na ich stronie internetowej.
Opinie o Tiger Tiger London znajdziesz na tripadvisor.com.

Piccadilly Institute

TEKST ALTERNATYWNY
 

Lokalizacja:
The London Pavillion, 1 Piccadilly Circus
Godziny otwarcia: Czynny  od poniedziałku do soboty od 16.00 do 3.00, Niedziela od 16.00 do 4.00.
Cena za wejście:  zazwyczaj 10 funtów.  

Położony w samym sercu Piccadilly, The Instytut Piccadilly jest klubem nocnym który składa się z sześciu różnych pomieszczeń. Każda z sal ma inny klimat i jest inaczej zaprojektowana. Wybór muzyki jest zróżnicowany i waha się od muzyki lat "80 muzyki  aż do r"n" B, przechodząc przez wszystkie gatunki.
Sprawdź szczegóły na temat Piccadilly Institute na ich stronie internetowej.
Opinie o Piccadilly Institute znajdziesz na tripadvisor.com.

The Book Club

TEKST ALTERNATYWNY
 

Lokalizacja:
100-106 Leonard St
Godziny otwarcia: Czynny od poniedziałku do środy od 9.00 do 00.00, Czwartek od 9.00 do 2.00, Piątki i soboty od 10.00 do 2.00, Niedziela z 10.00 do 00.00.
Cena za wejście:  cena się zmienia w zależności od imprezy i zapraszanych gości (średnio ok. 5 funtów).

Klub jest położony przy ulicy wypełnionej  sztuką uliczną, graffiti i innymi formami artyzmu. The Book Club funkcjonuje jako bar w godzinach porannych a wieczorem  przekształca się w klub nocny. Jest to idealne miejsce na imprezę od rana do nocyJ  W klubie najczęściej można usłyszeć hip-hop i House.
Sprawdź szczegóły na temat The Book Club na ich stronie internetowej.
Opinie o The Book Club znajdziesz na tripadvisor.com.


Notting Hill Arts Club
TEKST ALTERNATYWNY
 

Lokalizacja:
21 Notting Hill Gate, Kensington
Godziny otwarcia: Otwarty od środy do soboty od 19.00 w 2.00.
Cena za wejście:  cena się zmienia w zależności od zapraszanych gości oraz godziny wejścia – im wczesnej (tzw. early bird) tym z reguły taniej.  Średnio cena  wynosi ok. 5-6 funtów.

Klub jest położony w dzielnicy  The Notting Hill, z czego właśnie i powstała nazwa  klubu.  Notting Hill Arts Club odwiedzany jest  głównie przez studentów.  Często  tutaj można  pocieszyć się muzyka na żywo. Ważnym jest również to, że  usłyszeć tutaj można muzykę różnych gatunków od latynoskiego  Rock do najpopularniejszych piosenek dzisiejszych czasów.  
Sprawdź szczegóły na temat Notting Hill Arts Club na ich stronie internetowej.
Opinie o Notting Hill Arts Club znajdziesz na tripadvisor.com.


Bar Rumba

TEKST ALTERNATYWNY
Lokalizacja: 36 Shaftesbury Ave
Godziny otwarcia: Czynny od niedzieli do czwartku  od 21.00 do 3.00, piątki i soboty od 22.00 do 3.00.
Cena za wejście:  cena są różne, wszystko zależy od imprezy. Czasem można trafić na wejście za 1 funt. 

Znajdujące się w pobliżu Picadilly Circus, The Rumba to świetny klub z dwiema salami. W klubie najczęściej można usłyszeć rap , r&b i reggae. W każdy wtorek usłyszymy  muzykę elektroniczną, w piątki  - House i muzyka elektroniczna, jak widać każdy znajdzie coś dla siebie.
Sprawdź szczegóły na temat Bar Rumba na ich stronie internetowej.
Opinie o Bar Rumba znajdziesz na tripadvisor.com.


Cargo 
TEKST ALTERNATYWNY


Lokalizacja:
83 Rivington St, Shoreditch
Godziny otwarcia: Czynny od poniedziałku do czwartku od 12.00 do 1.00, piątki i soboty od 12.00 do 3.00, niedziela 12.00 - 24.00.
Cena za wejście:  bezpłatne w każdy piątek do 22.00,   w pozostałe dni zależy od imprezy, średnio w okolicach 10 funtów.

Klub Cargo to fajne miejsce mieszczące się pod łukami kolejowymi w Shoreditch, które prezentuje różnorodny wybór muzyki, klub posiada szeroki wachlarz gatunków muzykalnych, wiec każdy znajdzie cos dla siebie. Jeśli czujesz się głodny, koniecznie sprawdź pyszne hamburgery, pizze i przekąski  w Cargo.
Sprawdź szczegóły na temat Cargo na ich stronie internetowej.
Opinie o Cargo znajdziesz na facebook.com


93 Feet East
TEKST ALTERNATYWNY


Lokalizacja:
150 Brick Ln, Shoreditch
Godziny otwarcia: Otwarty od wtorku do czwartku od 17.00 do 23.00, Piątki i soboty od 17.00 do 1.00, niedziela od 15.00 do 22.30.
Cena za wejście:  Cena jak i w powyższych klubach są uzależnione od imprezy, zaproszonych gości, DJ.  Średnio to ceny za wejście są na pograniczu 3-5 funtów.

Klub jest popularnym miejscem wśród młodych ludzi, początkujących artystów. Dlatego w  93 Feet East  często są organizowane prezentacje nowych albumów lub wykonawców.
Sprawdź szczegóły na temat 93 Feet East na ich stronie internetowej.
Opinie o 93 Feet East znajdziesz na tripadvisor.com.

Cirque Le Soir
TEKST ALTERNATYWNY
 

Lokalizacja: 15-21 Ganton St, Carnaby
Godziny otwarcia: Otwarty  poniedziałek, środa, piątki i soboty od 23.00 do 3.00
Cena za wejście:  Cena jak i w powyższych klubach są uzależnione od imprezy.

The Cirque Le Soir to klub w ekscentrycznym i oryginalnym stylu. Wyróznikiem tego miejsca są skandaliczne  występy i  groteski, które przywołują atmosferę cyrku. Poza  występami magików, klaunów i akrobatów, co  wieczór w Cirque Le Soir  dyskoteka zamienia się z miłej imprezy na  ekstrawagancką. Przy wejściu jest nawet ostrzeżenie, że klub jest dla  wybranych odbiorców.
Sprawdź szczegóły na temat Cirque Le Soir na ich stronie internetowej.
Opinie o Cirque Le Soir znajdziesz na tripadvisor.com.

Zobacz także

GRA PLANSZOWA

Master Of City London
Gra Master of city London
Gra Master of city London

Master of City to seria gier, która pomoże Ci zwiedzić największe miasta na świecie. Londyn, Paryż, Rzym, Nowy Jork i inne metropolie kryją w sobie wiele ciekawostek. W jednej chwili możesz znaleźć się tam wraz z rodziną lub przyjaciółmi. Formuła gry jest oparta na rywalizacji, co wywołuje zaangażowanie i emocje, które ułatwią Ci zapamiętywanie ciekawostek oraz anegdot zwiazanych z miastem.

Zobacz filmy

Warto przeczytać