Top 5 przewodników książkowych do zwiedzania Wiednia

Top 5 przewodników książkowych do zwiedzania Wiednia

1. Wiedeń 3w1: Przewodnik + atlas + mapa

Wersja polska: TAK
Format: książka
Wymiary: 218 x 21 x 114
Liczba stron: 288
Autor: Nowak Małgorzata, Czerwińska Barbara 
Data ostatniego wydania: 30 czerwca 2023
Kup teraz: Wiedeń 3w1: Przewodnik + atlas + mapa

Wiedeń 3w1: Przewodnik + atlas + mapa to wygodny przewodnik turystyczny po Wiedniu, zaopatrzony dodatkowo w przydatne dodatki.

Wiedeń 3w1: Przewodnik + atlas + mapa

W swoich zasobach posiada on: informacje praktyczne na temat dni i godzin otwarcia najpopularniejszych obiektów, ceny biletów, wskazówki dojazdu, opcje noclegów, propozycje spędzenia czasu wieczorem czy polecenia najlepszych restauracji w okolicy. Przewodnik jest wyposażony również w praktyczną, składaną mapę miasta w laminacie, która dzięki swojemu kieszonkowemu formatowi nie zajmie dużo miejsca. 

 

2. Wiedeń. Przewodnik turystyczny National Geographic

 

Wersja polska: TAK
Format: książka 
Wymiary: 13.5 x 21.5
Liczba stron: 208
Autor: Sarah Woods
Data ostatniego wydania: 2013
Kup teraz: Wiedeń. Przewodnik turystyczny National Geographic

Wiedeń. Przewodnik turystyczny National Geographic to książkowa propozycja przewodnika znanej marki, która zabierze cię w podróż po pięknym Wiedniu. Przewodnik kryje w sobie zajmującą treść opatrzoną kolorowymi fotografiami oraz mapami, które ułatwią dotarcie do celu.

Wiedeń. Przewodnik turystyczny National Geographic

Ponadto eksperci National Geographic przygotowali dla Ciebie również: propozycje mniej znanych, nietypowych szlaków, trasy wycieczek pieszych, listę "must-see", czyli wszystko to, czego w Wiedniu pominąć nie wolno.

 

3. Wiedeń i Dolina Dunaju

 

Wersja polska: TAK
Format: mapa 
Wymiary: 116 x 12 x 190
Liczba stron: 156
Autor: Wroński Paweł
Data ostatniego wydania: 28 marca 2018
Kup teraz: Wiedeń i Dolina Dunaju

Wiedeń i Dolina Dunaju to przewodnik, który daje zupełnie nowe spojrzenie na urokliwą stolicę Austrii. Jest to przede wszystkim przystępnie napisana książka z praktycznymi informacjami o mieście oraz jego najpiękniejszych zakątkach.

Wiedeń i Dolina Dunaju

Dzięki proponowanym szlakom turystycznym zwiedzisz Wiedeń z każdej jego strony. Ponadto mapy ułatwią Ci dotarcie do postawionego wcześniej celu. Przewodnik nie tylko pozwoli Ci odkryć piękno tego austriackiego miasta, ale też swobodnie zaplanować podróż po nim.

 

4. Wiedeń 2w1: Przewodnik z atlasem

 

Wersja polska: TAK
Format: książka
Wymiary: 215 x 22 x 115
Liczba stron: 288
Autor: Małgorzata Nowak, Barbara Czerwińska 
Data ostatniego wydania: 30 czerwca 2023
Kup teraz: Wiedeń 2w1: Przewodnik z atlasem

Wiedeń 2w1: Przewodnik z atlasem to jedna z nowszym pozycji wśród przewodników turystycznych po Wiedniu. Charakteryzuje się bogatą treścią - dominują ciekawe opisy obiektów kultury, historycznych czy atrakcji, a także dysponuje praktycznymi informacjami na temat austriackiej stolicy.

Zdobędziesz istotne wskazówki na temat nadchodzących wydarzeń, imprez cyklicznych, które pozwolą poczuć Ci lokalną atmosferę. Przewodnik zawiera również szczegółowy atlas miasta, w którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku oraz schemat komunikacji publicznej.

Wiedeń 2w1: Przewodnik z atlasem

 

5. Wiedeń Travelbook

 

Wersja polska: TAK
Format: książka
Wymiary: brak
Liczba stron: 184
Autor: Katarzyna Głuc 
Data ostatniego wydania: 23 czerwca 2017
Kup teraz: Wiedeń Travelbook

Wiedeń Travelbook, przewodnik turystyczny autorstwa Katarzyny Głuc, będzie Twoim niezastąpionym towarzyszem podczas wycieczki po Wiedniu. Wzbogacają go zajmujące opisy oraz niezwykle istotne informacje praktyczne, które posłużą Ci jako komfortowe narzędzie przy zwiedzaniu Wiednia.

Wiedeń Travelbook

Dodatkowo, autorka przygotowała dla Ciebie cały ranking najciekawszych atrakcji, jak na przykład muzeów, galerii sztuki, a także klubów nocnych czy pchlich targów.

Dodaj opinię

Zobacz także

GRA PLANSZOWA

Master Of City
Gra Master of city London
Gra Master of city Paris
Gra Master of city Rome
Gra Master of city New York

Zobacz filmy

Bilety